Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6052"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Teda Peťko, jak se dívám na Tvůj web, se mi zdá, žes na něj zanevřela. Třeba zde v názorech na nošení sukní máš nejnovější názor ze 7. 2. 2009. Zřejmě jsi zaměstnána něčím jiným / asi lásščka, žejo /, že na web už nemáš času. Škoda, bylas kdysi do toho fanda. Neozveš se, ale se nic neděje. Pá, měj se Robertsmiley
Tak sukně holkám sluší a čím větší prasák,tím kratší sukně má v oblibě(chlap).Osobně zastávám názor,že je to sice hezké,ale akorát pak jedinci s nižší silou vůle chytnou slinu @:-D a víte co... Důvod,proč dámy nosí sukně nevim,nikdy jsem to neřešil... jestli se jim v tom lépe pohybuje nebo se rádi líbí,to je jejich věc.Normálně bych sem nepsal,ale jsem pod nátlakem své přítelkyně a té není dobré vzdorovat :-P.Po holkách moc nekoukám a to ani v létě(ne nejsem teplej :-))...jediná dívčina na kterou mají má očka zájem se neustále dívat mi právě chrochtá u ucha...mějte se ;-)
na holkách obdivuji hlavně mini-sukně.a nejlepší je když pod sukní nic nemaj.a co je vůbec nejlepší.když má holka sukni k lékaři a hlavně na injekci do zadku.
nenosim je, nemam je ráda
podle mě s tou sukní nemáš pravdu.. já sjem je dřív nenosila. Přímo jsem je nenáviděla, lae teď ja nosím ráda... Je fakt, že to ten kluk bere jinak, než holka, ale jen když má tak pidi sukní, že se nemůže ani ohnout, páč by jí bylo všechno vidět..smiley
Je jasné proč ženě sukně sluší, protože chlap nemá co ukazovat:-) leda chlupaté nohysmiley A co se týče historie, tak sukně není ostudou ani pro muže, vemte si skotská sukně, tradiční oděv. ..Ale jinak mě se na holce líbí sukně většinou víc jak džíny nebo jiné kalhoty..
Mam sukne rada .. kdyz devce vi, ze si ji muze dovolit, tak je to jen dobre .. :)
Mě se celkem líbí, když má holka sukni. Na jednu stranu je to pěkné, ale když si vemu, že moje holka by měla sukni co nejmenší, tak by mi asi vadilo, jak na ni někdo civí. A nechápu dívky, které nosí sukni o číslo menší, protože bříško tím opravdu nezatáhnou a vypadá to divně:-) Jinak si myslim, že je to každé holky jeji věc a když se mi to nelíbí, nechám si t pro sebe
Mě se nošení sukní asi jako každému chlapovi líbí. Osobně asi nejvíc styl jako mají roztleskávačky . Obzvláště pokud je co ukázat. I když těsné rifle dokážou asi lépe opravit chyby přírody jako povislý zadeček (a pokud se to přežene tak to má úplně opačný efekt a přeteklé špeky přes bok kalhot je snad nejvíc asexuální věc co znám). Tak musíme vzít v potaz praktické využití . U sukní se dostaneme rovnou na kůži když jí trochu povyhrneme (a někdy i dál podle situace ) oproti kalhotám, které by jsme museli svlékat (beru samozřejmě v době léta bez silonek ). Takže sukně jsou dobré na takové ty terénní práce.
Teda co je hezčí, než na hezké mladé hlce vidět její krásné nohy, zadeček? Jsem po sukně,dlouhé na plesy a společenské akce, krátké tak na rande mezi mladé a pod.
04.11.2009 14:22:52
Petra.

Líbí se Vám tyto stránky

ANO (1 | 100%)
NE (0 | 0%)

Znáte INGRESS

ANO (2 | 100%)
NE (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one