NĚCO O MĚ

Má-li člověk napsat něco sám o sobě, je to vždy problém, jelikož většinou přivádí čtenáře k mylnému dojmu o své dokonalosti. Proto se budu snažit psát i o svých chybách.
         Mám štíhlou sportovní postavu se širšími rameny a s útlými boky. Hodí se ke mně nejen sportovní oblečení ale také i šaty a sukně.
Na první pohled vás zaujmou oči, které jsou zelené. Mají tvar kočkovité šelmy, přesto jsou milé, a jde v nich poznat upřímnost a otevřenost. Nos je malý jako knoflík a ústa úzká, která když se usmějí, předávají okolním lidem dobrou náladu a radost. Vlasy jsou hnědé(dříve blonďaté), zakrývající jednu třetinu zad.
         Má veliká přednost je, že jsem velice společenský typ. Dokáži se bavit nejen se svými vrstevníky, ale i s lidmi staršího věku než jsem já. Proto se ráda účastním nejrůznějších společenských akcí a i je ráda pořádám. Jsem upřímná a stojím si v mnoha ohledech za svým názorem. Avšak když se zmýlím nebo udělám chybu, uznám ji.
Vážím si svého životním stylu, který si ráda utvářím. Proto si nic nenechávám diktovat od poslední módy ani od většinou dobře míněných rad mých přátel, ale vybírám si oblečení podle svého vkusu, které je mi pohodlné, a které mi sluší. Ráda o víkendech lenoším, ale často se mi stává, že ho prolenoším nadmíru, a pak nestíhám věci, které jsou pro mě důležité.
      Na první dojem si lidé o mě myslí, že jsem pyšná a nafoukaná. Ale jakmile mě poznají blíže, hodnotí mě jako přátelskou a obětavou. Lidem, kteří se mi svěří, se snažím pomoci a nebo je alespoň povzbudit. Nemám ráda konflikty a většinou se je snažím řešit tak, abych druhému neublížila. Ne vždy se mi tento způsob řešení osvědčil. Proto někdy lžu, především těm lidem, o kterých vím, že mi také zalhali a nebo mě zklamali. Občas se řídím heslem: "Řekni člověku lež, a až když ji neprozradí, tak mu řekni pravdu a stane se tvým přítelem."
Na závěr tohoto popisu bych dodala: "Že nejlépe mě pozná ten, kdo mě opravdu chce poznat."
Nový příspěvek

Nový příspěvek

jestřáb lesní (Accipter gentilis)
Odvážný, lovecký velmi zdatný dravec žijící skrytě ve větších lesích.Někdy zalétá do vesnic, kde chytá drůbež a holuby.NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ DRAVEC PRO SOKOLNICTVÍ.
1

Líbí se Vám tyto stránky

ANO (1 | 100%)
NE (0 | 0%)

Znáte INGRESS

ANO (2 | 100%)
NE (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one