Ahoj všem.

      Koukala jsem na internet četla pár článků co jste zde zanechali. Spousty z Vás píšou velmi zajímavé články a tak jsem se rozhodla přispět taky nějakým článkem.

     Můj článek se jmenuje GEOCACHING určitě se ptáte co to znamená a nebo co to je proto jsem se rozhodla vám o tom něco povědět.

     Jmenuji se Petra a přátele mi říkají Wochy. Narodila jsem se v Kadani a přestěhovala jsem se do Chomutova. Od mala mám velice ráda život plný sportu a dobrodružství. Jediné co mi nikdy moc nešlo bylo nic nedělání.

     O GEOCACHINGU jsem se dozvěděla od kamaráda, který mi pořád psal, že existuje nějaká hra ve které můžu najít spoustu pokladu pomocí GPS souřadnic. Po zeptání na X otázek jsem se konečně dozvěděla co to pořádně je a jelikož člověk je tvor zvědavý přepadla mě touha to zkusit.Napsala jsem mu: "zkusím jít s tebou na geocaching". Samozřejmě po po prvním úspěšném odlovu jsem chtěla hledat dál a dál až nakonec v současnosti mám 160kešek a pořád mě to baví.
     Příměstské a městské keše lovím většinou pěšky nebo na bruslích občas na kole.(za dobrého počasi), méně často i  se zaparkovaným autem.
     Miluji přírodu, ornitologii a díky geocachingu se můžu dostat na místa o kterých jsem ani nikdy neslyšela.
     Nyni pracuju jako pomocná účetní(administrativa) a v době oběda v práci  vymýšlim nové keše, nebo si luštim keše, které nemám odlovené.

A teď vysvětlení co je GEOCACHING

    GEOCACHING je celosvětová hra, dobrodružství pro všechny majitele GPS, které mohou pomocí délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice.

další pravidla naleznete v dalším článku, takže se máte doufám na co těšit :)

Líbí se Vám tyto stránky

ANO (1 | 100%)
NE (0 | 0%)

Znáte INGRESS

ANO (2 | 100%)
NE (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one