Nový příspěvek

JÁ A AUTA

Když jsem byla mladší tak můj největší koníček byli auta. V  té době jsem ještě o nich moc nevěděla ale čím starší jsem byla tak jsem chtěla o autech vědět pořád víc a víc a postupem času jsem získala od táty a příbuzných celkem dost informací dostala jsem se od silenblocků až po motor a postupně až k prozkoumání celého auta hlavně i to co je pod kapotou ne jen na povrchu. Asi si řeknete že je hloupost aby se holka zajímala o auta(a ne o šmínky, módu a nakupování) všichni mi říkají že jsem blázen, když se pro něco nadchnu tak chci z toho všeho dostat maximum a nezastaví mě nic.A auta jsou můj sen a baví me jízda v rychlých autech, formule a kvůli lidem se této činnosti nevzdám!!!!! Je to spíše klučičí záležitost to nepopírám ale každý máme v životě svůj sen, který jsi chceme splnit. I kluci se v životě zajímali nebo zajímají o holčičí věci (například když byli menší tak vozili kočárky nebo je bavilo jsi vytahovat panenky a hrát jsi s nima celý den i s holkama si hráli na rodinu )tak proč já by jsem se nemohla zajímat o tuning nebo o auta ?

O mě a závodění

Jelikož mi nebylo ještě 18let tak závodit v autech ještě nemůžu. Hold si musim ještě rok a něco počkat. Ale jednou se u nás otevírala počítačová prodejna a tam byli formule sice jízda byla na plátně ale pro začátek mé kariéry to stačí. Do soutěže se přihlásilo 200 lidí, dyž jsem viděla ty ceny tak mě docela lákaly a říkala jsem si, že bych to zkusit mohla taky.Kluci mě asi půl hodiny přemlouvali ať se přihlásim mě to bylo blbé aby jediná holka závodila.Jeden kluk si ze mě dělal srandu ať to risknu že stejnak v prvnim kole vypadnu, a že nemám šanci.Najednou přiběhl můj kamarád s tim, že mě přihlásil a že jedu druhou jízdu až se připravim chvíli jsem váhala ale pak jsem nakonec do toho šla. Byli celkově 3kola.Do druhého kola postoupilo 40lidí kluci co mě přemlouvali tak vypadli hned a já postoupila. Samozřejmě, že kluci co soutěžili se mnou  byli naštvaný ale s prohrou se nakonec smířili.Do třetího kola postoupilo 20lidí už jsem moc nedoufala že bych postoupila ale táta byl zvědavý a tak na třetí kolo šel se mnou najednou čtu rozpis a vidim že jsem potoupila měla jsem velkou radost a tak jsem jela finálové kolo.Byli v každém kole 3pokusy táta mi radil taktiky za jízdy atd.Když jsem jela svou první finálovou jízdu tak jsem jí dojela za 4:42.768 což bylo celkem hodně.Druhou finálovou jízdu jsem dojela za 4:37.845 svitla mi naděje že by to mohla být moje vítězná jízda a třetí finálovou jízdu jsem nedojelaz toho jsem byla zklamaná ale počkala jsem si na vyhlášení.Nakonec jsem zjistila že jsem byla 7 a to mě moc potěšilo rodiče měli taky radost a to mi říkali že nebudu ani mezi prvními 20.

Vyhrála jsem sportovní tašku komfort a získala jsem skvělý zážitek na který nikdy nezapomenu.